Вівторок, 21.05.2019, 08:41
Вітаю Вас Гість | RSS
медичний реабілітаційний центр
МВС України "Миргород"
Меню сайту
Категорії каталога
Миргород [24]
Корисна інформація


Курс амереканського долара

Курс євро

Рух потягів

Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Наші друзі
Статистика
Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід
Головна » Статті » Миргород

Зцілення любов'ю
У третю неділю червня традиційно вітаємо людей, чия праця вважається найгуманнішою, найблагороднішою, найсвятішою – медичних працівників.
Відзначення свята – це своєрідний підсумок зробленого за минулий рік і плани на наступний.
Сьогодні розповідь про одну із оздоровниць Миргородщини, де працюють скромні, трудолюбиві, висококваліфіковані спеціалісти та робітники, які творять історію і колективу, і міста.
Медичний реабілітаційний центр МВС України Миргород (один із 9 реабілітаційних центрів МВС України) вважається одним із найбільших та найкращих по обслуговуванню.
У сім’ї все залежить, в першу чергу, від батька сімейства. І там, де він на місці – там і порядок, і успіх, і благополуччя, там – хороша, дружня і міцна родина. Це ж саме можна сказати про сім’ю - колектив санаторію, якому дуже поталанило з батьками - керівниками.
З початку будівництва (1979 р.) і до червня 2006 року оздоровницею керував Гіль Володимир Михайлович, полковник міліції, заслужений лікар України, організатор охорони здоров’я вищої категорії. Він створив міцний, дружний, працьовитий колектив, який залишився таким і сьогодні, де панували і панують взаємодопомога всіх ланцюжків колективу, що є основою всіх досягнень.
З липня 2007 року колектив очолив начальник МРЦ – Чорнобай Анатолій Миколайович – людина скромна, ввічлива, зібрана. Умілий організатор, дбайливий господар, який прийшовши в новий колектив поважає традиції колективу, береже та цінує його надбання.
У сьогоденній непростій економічній ситуації він не опускає руки, не чекає допомоги зверху, не скаржиться, а знаходить шляхи для вирішення матеріального забезпечення санаторію, зміцнення морального клімату, згуртування колективу.
МРЦ МВС України Миргород є лікувально-профілактичним закладом цілорічного функціонування. Має 28 лікувально-діагностичних кабінетів, де застосовуються 37 лікувально-діагностичних методик.
Медичним забезпеченням і обслуговуванням керує молодий, ініціативний, лікар за освітою – Лобода Сергій Анатолійович. За його ініціативою, крім надання послуг хворим, прибулим на лікування по путівках, розпочали надавати послуги мешканцям та гостям міста, які бажають пройти обстеження на базі центру. Кожен із відпочиваючих, хто турбується про більш розширений комплекс оздоровлення, може отримати додаткові платні медичні послуги, які не входять в обов’язковий перелік діагностичного обстеження і лікувальних процедур гастроентерологічного напрямку.
В успішний розвиток центру свою часточку вмінь, навиків, професійної майстерності, а найголовніше – часточку душі, вносять усі – від керівника до рядових працівників.
Основна частина колективу – ветерани санаторію і складають його професійне ядро.
Усі лікарі центру – досвідчені професіонали, фахівці своєї справи. Майже всі мають вищу кваліфікаційну категорію. Більше 25 років своєї праці, оздоровленню працівників МВС віддали: завідувач відділенням Денисюк Раїса Вікторівна; сім’я лікарів Гордієнків: Марта Іванівна та Віктор Михайлович, лікар-дієтолог Данилевська Катерина Іванівна; лікар-фізіотерапевт Желізняк Антоніна Павлівна; лікар-дієтолог Данилевська Катерина Іванівна; лікар-фізіотерапевт Желізняк Антоніна Павлівна; лікар-ендоскопіст Звягінцев Олександр Миколайович; лікар з функціональної діагностики Миколаєнко Микола Прокопович; лікар-психотерапевт Погребський Віктор Семенович; лікар-лаборант Гребінченко Надія Савівна, лікар з лікувальної фізкультури Галаган Дмитро Олександрович.
Молоді спеціалісти – Хрустальова Вікторія Володимирівна – лікар ультразвукової діагностики та Молочко Алла Володимирівна – лікар-стоматолог, в колектив прийшли недавно, але вже зарекомендували себе старанними, сумлінними лікарями, які використовують у своїй практиці сучасні, новітні методики лікування.
Лікарі не тільки лікують. Лікарі – це знання, досвід, душевна щедрість, милосердя, тепле ставлення, увага. Вони примножують добро, підтримують морально, вселяють надію.
Під стать лікарям і їхні вірні помічниці – медсестри, які забезпечують діагностичні обстеження, відпускають лікувальні процедури.
Головна медсестра – Педорич Валентина Дмитрівна – чуйна, мудра, але вимоглива і до себе, і до підлеглих, справедлива, об’єктивна до кожного у вирішенні будь-яких питань.
Більше 25 років працюють в санаторії медсестри Бакута Ганна Андріївна, Величко Валентина Данилівна, Давиденко Людмила Павлівна, Звягінцева Людмила Петрівна, Денисенко Тетяна Володимирівна, Дюдюк Валентина Василівна, Марченко Любов Тарасівна, Мацейко Євгенія Йосипівна, Ребрик Олена Дем’янівна, Юрко Любов Михайлівна.
Затишок, комфорт, чистоту в кімнатах створюють молодші медичні сестри (санітарки). Цим підрозділом 29 років керує сестра-господиня (і не тільки за посадою, а більше за покликанням душі) - Морева Софія Прокопівна.
У її нелегкій праці підтримують ветерани, які заслуговують поваги та пошани: Амосова Надія Іванівна, Вишар Марія Андріївна, Влах Раїса Миколаївна, Джунь Олександра Сергіївна, Звінчук Надія Павлівна, Зіміна Валентина Василівна, Кононюк Ольга Вікторівна, Купенко Валентина Михайлівна, Маляр Любов Миколаївна, Слободян Надія Іванівна, Стригуль Катерина Миколаївна, Ткачова Галина Андріївна, Цись Ганна Григорівна, Шара Людмила Миколаївна, Шевченко Світлана Іванівна.
А які майстрині по озелененню і дизайну території! Хоч порядок, чистоту, гарний вигляд на території санаторію підтримують самі працівники, але оформлення здійснюють озеленювачі. А відпочиваючі, спостерігаючи за дбайливим ставленням цих людей до всього оточуючого, намагаються якнайменше завдавати клопоту (просто не смітити).
Самовіддана праця ветеранів шанується тому, що їхні прекрасні традиції продовжує колектив, який працює сьогодні. Молоді працівники переймають досвід та підтримують авторитет закладу, завдяки чому більша частина відпочиваючих приїздить сюди по 3-5 разів, а дехто – по 10-15 і вже вважає цей колектив своєю другою сім’єю.
Крім медичної служби, повноцінний відпочинок і якісне лікування забезпечують господарські служби, якими керують: заступник начальника – Тетервак Олександр Петрович та Надтока Анатолій Костянтинович – директор пансіонату.
На тисячі кілометрів від нашого міста іде слава про надзвичайно смачне, калорійне харчування – це заслуга колективу їдальні, який очолює молода, ініціативна, працелюбна завідуюча виробництвом Юхименко Світлана.
Про тепло в кімнатах, чистоту білизни турбуються працівники пральні та котельні, де трудяться ветерани санаторію Охріменко Людмила та Шинкаренко Галина.
Робітники-автотранспортники забезпечують безперебійне обслуговування транспортом інші служби. Колектив водіїв очолює ветеран санаторію Войтенко Олександр.
Спеціалісти ремонтно-будівельної групи та обслуговуючий персонал старанно підтримують все обладнання в робочому стані, займаються ремонтами кабінетів та номерів, благоустроєм території.
Скромний, працелюбний колектив бухгалтерії, який очолює Кириленко Ірина Миколаївна, теж вносить свій вклад у розвиток МРЦ та зміцнення його авторитету.
Крім виконання функціональних обов’язків за посадами, працівники центру беруть активну участь у громадському житті.
Чверть століття профспілковий комітет очолює Воскобійник Світлана. Людина неспокійної вдачі, ерудована, високоосвічена, а найголовніше – небайдужа. Поруч з нею члени профкому: Шара Людмила, Морева Софія, Войтенко Олександр, Надтока Анатолій. Вони намагаються підтримати працівників у тяжку хвилину, порадіти за радісні події у їх житті, організувати та провести культурно-масові заходи, присвячені державним святам, святам колективу, а також особистим святам працівників. Всі заходи проводяться за рахунок профспілкових коштів.
Не можна обійти увагою і художню самодіяльність, якою керують майстри високого класу, люди закохані в мистецтво самі і які прагнуть, разом з працівниками-ентузіастами, донести цю любов до сердець відпочиваючим і допомогти їм вилікувати свої душі – основу основ сутності людини. Це – Бітун Ірина, Кравченко Павло. А допомагають їм люди, теж небайдужі до прекрасного: це – Надія Гребінченко, Володимир Сінельник, Ольга Кононюк, Надія Звінчук, Світлана Шевченко, Катерина Стригуль, Світлана Голуб, Ірина Недбайло, Олена Курінна, Олена Левошко, Світлана Ночна.
У хорі самі медики і співробітники. Удень вони зцілюють хворих, а на сцені вони – артисти і мають можливість допомогти відпочиваючим хоч на деякий час відключитися від щоденних клопотів і проблем. Це: Гордієнко Марта, Гребінченко Надія - лікарі, Педорич Валентина - головна медсестра, Ребрик Олена, Дюдюк Валентина, Сидоренко Катерина – медсестри.
Більша частина хору – молодші медсестри, які вже 15, а дехто 20 років своїм співом дарують людям радість.
Як бачимо, в оздоровниці байдужих людей немає, всі працюють як велика дружна сім’я, виконуючи головне завдання – поліпшення здоров’я відпочиваючих.
Вітаючи увесь колектив з Днем медичного працівника, хочеться сказати: Так тримати!, а ще додати віршовані слова подяки та побажання, які дарує своїм колегам Олександр Бугаєнко:
Низький уклін усім працівникам!
Вони - здоров’я нашого сторожа,
Хвала їх чистим золотим рукам,
Завжди хай з ними буде ласка Божа!

Олександра Ружиленко
15.06.2009 р.

Джерело: http://Газета "Прапор перемоги" №№ 47-48 за 19.06.2009 р.

Категорія: Миргород | Додав: volanaOK (02.07.2009)
Переглядів: 2590 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
МРЦ МВС України "Миргород" © 2019