Четвер, 11.08.2022, 15:58
Вітаю Вас Гість | RSS
медичний реабілітаційний центр
МВС України "Миргород"
Меню сайту
Корисна інформація
Погода


Курс амереканського долара

Курс євро

Рух потягів

Форма входу
Логін:
Пароль:
Календар новин
«  Серпень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Пошук
Наші друзі
Статистика


Головна | Про Нас | Реєстрація | Вхід
Про Нас
Медичний реабілітаційний центр "Миргород" МВС України розташований у самому мальовничому куточку Миргорода, з північної частини міста,  на острові, який займає площу 46 гектарів землі та береги якого омиває  з усіх сторін річка Хорол.

        До Миргорода природа поставилася з особливою щедрістю, наділивши його безцінними природними дарами: лікувальною водою, м’яким кліматом, живописною місцевістю.
        Територія МРЦ займає площу 14 гектарів. Всі кліматичні та природні фактори сприяють лікуванню, реабілітації та відпочинку.
Оздоровниця є структурним пiдроздiлом МВС України, який  призначений  для надання  лiкування та реабілітації, вiдпочинку співробітникам органів внутрішніх справ, вiйськовослужбовцям вiйськ внутрiшньої та конвойної охорони  МВС України, членам їх сімей, пенсіонерам органів внутрішніх справ, учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, учасникам бойових дій, інвалідів усіх категорій та будь-яких інших громадян з захворюваннями  органiв  травлення.
        МРЦ прийняв перших відпочиваючих 25 грудня 1981 року, тоді ще санаторій «Миргород» МВС УРСР.  З початку 2001 року санаторій  був реорганізований в МРЦ «Миргород» МВС України.
Центр є  самостійним лiкувально-профiлактичним закладом цiлорiчного  функцiонування.
        В лікуванні  хворих  переважно застосовуються природні  лікувальні  фактори, в першу  чергу лікувально-мінеральна   вода  "Миргородська” для  внутрішнього і  зовнішнього застосування, дієтичне  лікувальне  харчування у відповідності з діючими  сучасними  науково-обгрунтованими  фізиологічними  нормами, кліматотерапія, лікувальна фізкультура, психотерапія, медикаментозне та фізіотерапевтичне лікування.
В  МРЦ  функціонує 28  лікувально-діагностичних кабінетів, застосовується 52  лікувально-діагностичні методики.
Організація лікування осіб, які знаходяться на оздоровленні та реабілітації проводиться переважно природними лікувальними факторами.
        Поряд із природними лікувальними факторами наш центр має у своєму розпорядженні необхідні лікувально-діагностичні кабінети, бювет мінеральної води, яка видобувається з власної свердловини глибиною 711 м.  
Прагнення людини бути не лише здоровою, але й зовнішньо привабливою є одним з основних пріоритетів сучасного життя і тут ми допоможемо Вам у здійсненні бажань, використовуючи новітні сучасні методики, які Ви не в змозі здійснити у своєму повсякденному житті.
Першочерговою метою колективу МРЦ є надання особам,  які прибули до  оздоровниці, найбільш ефективних послуг для укріплення та відновлення здоров’я. Ми забезпечуємо відповідні діагностичні обстеження, проводимо лікування та реабілітацію, застосовуючи максимальний діапазон наукових, технічних і практичних досягнень у розвитку курортології. Всі діагностичні обстеження та лікувальні процедури  постійно поновлюються завдяки впровадженню та освоєнню нових  методик.  

     У лікувальний комплекс входить:
•    санаторно-курортний режим;
•    внутрішнє та зовнішнє застосування мінеральної води;
•    лікувальне харчування;
•    фізіотерапевтичне лікування;
•    психотерапія;
•    лікувальна фізкультура;
•    кліматотерапія;
•    медикаментозне лікування;


Позитивною позицією для  МРЦ «Миргород» є те, що він єдиний з усіх інших санаторіїв міста Миргорода  розташований у мальовничому райському куточку міста, подалі від міського шуму автотранспорту та промисловості.  І це постійно  відмічають наші відпочиваючі, які приїжджають з великих міст,  щоб помилувати первозданною природою, подихати чистим повітрям, порибалити та послухати спів птахів.
    Медичний та обслуговуючий персонал нашого закладу – це стабільний, високопрофесійний колектив, який має свої традиції, високу культуру обслуговування.
    Ми постійно спрямовуємо свої сили і уміння на вдосконалення матеріальної бази, покращення медичного та побутового обслуговування осіб, які прибули до нас на відпочинок та лікування.
Головними задачами і напрямками роботи колективу МРЦ «Миргород» є:
•    забезпечення графіку заїзду і плану ліжко/днів;
•    збільшення бюджету по спеціальному рахунку МРЦ;
•    покращення та розвиток матеріально - технічної бази;
•    перебудова та переобладнання благоустрою території, в стилі сучасного дизайну, в українському стилі;
•    підняття рівня медичного обслуговування та запровадження в медичному обслуговуванні нових передових наукових  досягнень  та технології;
•    пошук додаткових джерел фінансування;
•    вдосконалення передових методів роботи в нашому закладі;
•    належний рівень взаємодії між місцевими органами влади, органами самоврядування та керівниками місцевих підприємств, установ, організацій


        У період, коли країна переживає складні часи, в МРЦ «Миргород» існує і розвивається  художня самодіяльність, регулярно проводяться культурно-масові заходи як для відпочиваючих, так і для працівників МРЦ. Завзятості та енергії нашого колективу художньої самодіяльності вистачає на всіх, щоб підняти настрій піснею чи танцем та розвеселити гуморескою.
Запрошуємо Вас відвідати наш благословенний куточок Миргородщини – МРЦ «Миргород» МВС України.
Ми пропонуємо провести свою відпустку на цій благодатній землі, колектив МРЦ упевнений, що наш заклад стане для Вас джерелом здоров'я, місцем прекрасного відпочинку, незабутніх зустрічей і вражень...
Від нас Ви залишите в своєму серці красу і щедрість миргородської землі, ніколи не забудете її чудову природу, тепле ставлення та увагу всього персоналу нашого медичного закладу, гарний настрій та добре здоров’я.

Ласкаво просимо!

 

МРЦ МВС України "Миргород" © 2022