Понеділок, 17.01.2022, 09:45
Вітаю Вас Гість | RSS
медичний реабілітаційний центр
МВС України "Миргород"
Меню сайту
Категорії каталога
Держзакупівля 2009 [4]
Держзакупівля 2010 [85]
Держзакупівля 2011 [149]
Держзакупівля 2012 [7]
Держзакупівля 2013 [6]
Держзакупівля 2014 [8]
Держзакупівля 2015 [18]
Держзакупівля 2016 [2]
Держзакупівля 2017 [0]
Держзакупівля 2018 [0]
Держзакупівля 2019 [0]
Держзакупівля 2020 [0]
Держзакупівля 2021 [19]
Держзакупівля 2022 [1]
Корисна інформація
Погода


Курс амереканського долара

Курс євро

Рух потягів

Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Наші друзі
Статистика
Головна | Держзакупівля | Реєстрація | Вхід
Головна » Файли » Держзакупівлі » Держзакупівля 2021

ДК 021 – 2015 (CVP) – 15220000-6 – риба, рибне філе та інше м'ясо риби морожені (риба заморожена - ціла, без голів та нутрощів: сайда, хек а
[ ]
Назва закупівлі : ДК 021 – 2015 (CVP) – 15220000-6 – риба, рибне філе та інше м'ясо риби морожені (риба заморожена - ціла, без голів та нутрощів: сайда, хек або тріска)
Очікувана вартість закупівлі : 735 000,00 грн.

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ І ЯКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

до предмету закупівлі
ДК 021 – 2015 (CVP) – 15220000-6 – риба, рибне філе та інше м'ясо риби морожені
(риба заморожена - ціла, без голів та нутрощів: сайда, хек або тріска)


п/п Найменування предмету закупівлі,
код відповідного класифікатору предмета закупівлі Од. виміру Кількість
1. ДК 021 – 2015 (CVP) – 15220000-6 – риба, рибне філе та інше м'ясо риби морожені (риба заморожена - ціла, без голів та нутрощів: сайда, хек або тріска)
ДК 021:2015: 15221000-3 - Морожена риба кг 7000

Для Учасників, які братимуть участь у тендері на закупівлю ДК 021 – 2015 (CVP) – 15220000-6 – риба, рибне філе та інше м'ясо риби морожені (риба заморожена - ціла, без голів та нутрощів: сайда, хек або тріска) Замовник визначає наступне:

Умови поставки: предмет закупівлі підлягає доставці Учасником згідно заявок Замовника партіями за адресою Замовника з дотриманням термінів його реалізації. При перевезенні предмету закупівлі Учасник зобов’язаний дотримуватися умов транспортування відповідно до Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні.
Термін придатності предмету закупівлі: на момент поставки має складати не менше 80 %.
Термін поставки: поставка предмету закупівлі здійснюється Учасником на протязі однієї доби з моменту отримання заявки від Замовника.
Місце поставки: вул.Українська, 60, м.Миргород, Полтавська область.
Оплата товару: Оплату за поставлені товари буде проведено бюджетними коштами з відповідного рахунку Державної казначейської служби України. Розрахунки проводяться шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Учасника. Замовник розраховується за поставлений предмет закупівлі на умовах відстрочки платежу на термін до 30 банківських днів. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за поставлений предмет закупівлі здійснюється протягом 7 банківських днів з дня отримання бюджетного призначення на фінансування закупівлі на реєстраційний рахунок Замовника. Усі розрахунки проводяться у безготівковому вигляді за формою платіжного доручення.
Вимоги до транспортування: для транспортування предмету закупівлі повинен бути виділений спеціалізований транспорт, який повинен пройти санітарну обробку, бути чистим, в справному стані, кузов машини повинен мати гігієнічне покриття, що легко піддається мийці.
Водій – експедитор або експедитор зобов’язаний мати при собі особисту медичну книжку та спецодяг, суворо дотримуватися особистої гігієни та правил транспортування харчових продуктів.
Транспортні витрати: за рахунок Учасника.
Тара, упаковка, маркування: поставка предмету закупівлі здійснюється в упаковці, придатній для його транспортування і такій, що відповідає встановленим в Україні стандартам або технічним умовам, і забезпечує, за умови належного поводження з вантажем, захищеність предмету закупівлі під час транспортування і збереження.
Маркування харчових продуктів повинно містити обов'язкову інформацію, що визначена в «Технічному регламенті щодо правил маркування харчових продуктів».
Маркування наноситься на етикетку, ярлик, поверхню споживчої або транспортної тари способом, який забезпечує чіткість читання.
Якість та безпечність предмету закупівлі: якість предмету закупівлі повинна відповідати діючим на території України державним стандартам (ДСТУ, ГОСТ). Кожна партія предмету закупівлі має супроводжуватися документами (накладними, документами, які засвідчують якість та безпеку продукції та документально підтверджують походження продукції).
Учасник гарантує якість предмету закупівлі, що постачається замовнику за Договором (гарантія якості діє протягом встановленого строку, при умові дотримання замовником умов зберігання, та зазначається на упаковці або у відповідний документації).
Приймання товару по кількості здійснюється відповідно до товаросупровідних документів, по якості – відповідно до документу виробника, що засвідчує його якість. Приймання товару оформлюється видатковими накладними, які підписуються матеріально відповідальними особами сторін.
Предмет закупівлі не повинен містити синтетичних барвників, ароматизаторів, підсилювачів смаку та ГМО.
Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі.

№ з/п Найменування,
код відповідного класифікатору предмета закупівлі ГОСТ/ДСТУ/ТУ виробника Фасування Одиниця виміру Кіль-кість
1 ДК 021 – 2015 (CVP) – 15220000-6 – риба, рибне філе та інше м'ясо риби морожені (риба заморожена - ціла, без голів та нутрощів: сайда, хек або тріска)
,
ДК 021:2015:
15221000-3 - Морожена риба Риба. Зовнішній вигляд риби - очищена, без голови. Поверхня - ціла, рівна, чиста, недеформована, природного кольору, без зовнішніх пошкоджень, заморожена не більше одного разу. Консистенція - тверда, консистенція після розморожування - щільна. Запах після розморожування - притаманний свіжій рибі без сторонніх запахів і присмаків. Не допускається присутність льоду.
Товар не повинен містити генетично модифіковані організми (ГМО), що обов’язково відображається на етикетці маркуванням «без ГМО». Маркування тари за допомогою наклеєної паперової етикетки, на якій вказані номер ДСТУ, ГОСТ, вага, дата розфасовки, термін реалізації, умови зберігання. вагова кг 7000

Товар повинен відповідати вимогам абз.4 п.2 частини першої розпорядження Кабінету Міністрів України «Про пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів» від 11.09.2014р. №829-р, згідно з яким заборонено здійснення державних закупівель товарів,робіт і послуг у юридичних осіб – резидентів Російської Федерації державної форми власності та юридичних осіб, частка статутного капіталу яких перебуває у власності Російської Федерації, а також у інших суб’єктів господарювання , що здійснюють продаж товарів, робіт і послуг походженням з російської Федерації, крім випадків, коли заміщення таких предметів закупівлі іншими неможливе, що підтверджено Міністерством економічного розвитку і торгівлі.
Категорія: Держзакупівля 2021 |
Переглядів: 18 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
МРЦ МВС України "Миргород" © 2022