Вівторок, 17.05.2022, 17:20
Вітаю Вас Guest | RSS
медичний реабілітаційний центр
МВС України "Миргород"
Меню сайту
Категорії каталога
Держзакупівля 2009 [4]
Держзакупівля 2010 [85]
Держзакупівля 2011 [149]
Держзакупівля 2012 [7]
Держзакупівля 2013 [6]
Держзакупівля 2014 [8]
Держзакупівля 2015 [18]
Держзакупівля 2016 [2]
Держзакупівля 2017 [0]
Держзакупівля 2018 [0]
Держзакупівля 2019 [0]
Держзакупівля 2020 [0]
Держзакупівля 2021 [19]
Держзакупівля 2022 [4]
Корисна інформація
Погода


Курс амереканського долара

Курс євро

Рух потягів

Форма входу
Login:
Password:
Пошук
Наші друзі
Статистика
Головна | Держзакупівля | Реєстрація | Вхід
Головна » Файли » Держзакупівлі » Держзакупівля 2021

ДК 021 – 2015 (CVP) – 15510000-6 – Молоко та вершки (молоко коров’яче питне пастеризоване 2,5% жирності)
[ ]
Назва закупівлі : ДК 021 – 2015 (CVP) – 15510000-6 – Молоко та вершки (молоко коров’яче питне пастеризоване 2,5% жирності)

Очікувана вартість закупівлі : 394 400,00 грн.

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ І ЯКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

до предмету закупівлі
ДК 021 – 2015 (CVP) – 15510000-6 – Молоко та вершки
(молоко коров’яче питне пастеризоване 2,5% жирності)


п/п Найменування предмету закупівлі,
коди відповідних класифікаторів предмета закупівлі Од. виміру Кількість
1. ДК 021 – 2015 (CVP) – 15510000-6 – Молоко та вершки (молоко коров’яче питне пастеризоване 2,5% жирності),

15511100-4 - Пастеризоване молоко кг 17000
Для Учасників, які братимуть участь у тендері на закупівлю ДК 021 – 2015 (CVP) – 15510000-6 Молоко та вершки(молоко коров’яче питне пастеризоване 2,5% жирності)
Замовник визначає наступне:
Умови поставки: предмет закупівлі підлягає доставці Учасником згідно заявок Замовника партіями за адресою Замовника з дотриманням термінів його реалізації. При перевезенні предмету закупівлі Учасник зобов’язаний дотримуватися умов транспортування відповідно до Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні.
Термін придатності предмету закупівлі: на момент поставки має складати не менше 80 %.
Термін поставки: поставка предмету закупівлі здійснюється Учасником на протязі однієї доби з моменту отримання заявки від Замовника. Обсяг та частота завозу предмету закупівлі повинні бути не рідше 3-4 разів на тиждень і регулюються в залежності від терміну його реалізації та кількості відпочиваючих, які оздоровлюються в МРЦ (система замовлень).
Місце поставки: вул.Українська, 60, м.Миргород, Полтавська область.
Оплата товару: Оплату за поставлені товари буде проведено бюджетними коштами з відповідного рахунку Державної казначейської служби України. Розрахунки проводяться шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Учасника. Замовник розраховується за поставлений предмет закупівлі на умовах відстрочки платежу на термін до 30 банківських днів. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за поставлений предмет закупівлі здійснюється протягом 7 банківських днів з дня отримання бюджетного призначення на фінансування закупівлі на реєстраційний рахунок Замовника. Усі розрахунки проводяться у безготівковому вигляді за формою платіжного доручення.
Вимоги до транспортування: для транспортування предмету закупівлі повинен бути виділений спеціалізований транспорт, який повинен пройти санітарну обробку, бути чистим, в справному стані, кузов машини повинен мати гігієнічне покриття, що легко піддається мийці.
Водій – експедитор або експедитор зобов’язаний мати при собі особисту медичну книжку та спецодяг, суворо дотримуватися особистої гігієни та правил транспортування харчових продуктів.
Транспортні витрати: за рахунок Учасника.
Тара, упаковка, маркування: предмет закупівлі має бути упакованим в пакети з поліетиленової плівки. Упаковка повинна захищати товар від пошкоджень або псування під час перевезення (доставки).
Маркування харчових продуктів повинно містити обов'язкову інформацію, що визначена в « Технічному регламенті щодо правил маркування харчових продуктів»
Маркування наноситься на етикетку, ярлик, поверхню споживчої або транспортної тари способом, який забезпечує чіткість читання
Якість та безпечність предмету закупівлі: якість предмету закупівлі повинна відповідати діючим на території України державним стандартам (ДСТУ, ГОСТ). Кожна партія предмету закупівлі має супроводжуватися документами (накладними, документами, які засвідчують якість та безпеку продукції та документально підтверджують походження продукції).
Учасник гарантує якість предмету закупівлі, що постачається замовнику за Договором (гарантія якості діє протягом встановленого строку, при умові дотримання замовником умов зберігання, та зазначається на упаковці або у відповідний документації).
Приймання товару по кількості здійснюється відповідно до товаросупровідних документів, по якості – відповідно до документу виробника, що засвідчує його якість. Приймання товару оформлюється видатковими накладними, які підписуються матеріально відповідальними особами сторін.
Предмет закупівлі не повинен містити синтетичних барвників, ароматизаторів, підсилювачів смаку та ГМО.

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі.

№ з/п Найменування,
код відповідного класифікатору предмета закупівлі ГОСТ/ДСТУ/ТУ виробника Фасування Одиниця виміру Кіль-кість
1 ДК 021 – 2015 (CVP) –15510000-6 – Молоко та вершки (молоко коров’яче питне пастеризоване 2,5% жирності)

ДК 021:2015: 15511100-4 - Пастеризоване молоко Молоко має бути без стороннього запаху та смаку, вітчизняного виробництва, не повинно містити ГМО, шкідливих, небезпечних та токсичних речовин. Колір білий, рівномірний за всією масою. Товар, запропонований учасником, повинен відповідати показникам безпечності та якості для харчових продуктів, чинним нормативним документам (ДСТУ (ГОСТ) або ТУ), затвердженим у встановленому законодавством України порядку. Термін придатності запропонованого учасником товару повинен бути не більше 5 діб. На кожній упаковці молока повинно бути зазначене наступне: - назва та адреса підприємства виробника, його Товарний знак (за наявності), номер телефону, адреси потужностей виробництва; - назва виду молока із зазначенням масової частки жиру; - склад молока згідно рецептури; - кінцева дата споживання «Вжити до» або дата виробництва та строк придатності; - умови зберігання; - кількість нетто (вага або об’єм); - інформаційні дані про харчову цінність та калорійність (енергетичну цінність) з вказівкою на кількість білків, вуглеводів, жирів. вагова кг 17000

Товар повинен відповідати вимогам абз.4 п.2 частини першої розпорядження Кабінету Міністрів України «Про пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів» від 11.09.2014р. №829-р, згідно з яким заборонено здійснення державних закупівель товарів,робіт і послуг у юридичних осіб – резидентів Російської Федерації державної форми власності та юридичних осіб, частка статутного капіталу яких перебуває у власності Російської Федерації, а також у інших суб’єктів господарювання , що здійснюють продаж товарів, робіт і послуг походженням з російської Федерації, крім випадків, коли заміщення таких предметів закупівлі іншими неможливе, що підтверджено Міністерством економічного розвитку і торгівлі.
Категорія: Держзакупівля 2021 |
Переглядів: 55 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
МРЦ МВС України "Миргород" © 2022