Понеділок, 17.01.2022, 08:55
Вітаю Вас Гість | RSS
медичний реабілітаційний центр
МВС України "Миргород"
Меню сайту
Категорії каталога
Держзакупівля 2009 [4]
Держзакупівля 2010 [85]
Держзакупівля 2011 [149]
Держзакупівля 2012 [7]
Держзакупівля 2013 [6]
Держзакупівля 2014 [8]
Держзакупівля 2015 [18]
Держзакупівля 2016 [2]
Держзакупівля 2017 [0]
Держзакупівля 2018 [0]
Держзакупівля 2019 [0]
Держзакупівля 2020 [0]
Держзакупівля 2021 [19]
Держзакупівля 2022 [0]
Корисна інформація
Погода


Курс амереканського долара

Курс євро

Рух потягів

Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Наші друзі
Статистика
Головна | Держзакупівля | Реєстрація | Вхід
Головна » Файли » Держзакупівлі » Держзакупівля 2021

ДК 021 – 2015 (CVP) – 15540000-5 – Сирні продукти (твердий сир (не менше 50 % жирності), сир кисломолочний ( 9% жирності))
[ ]
Назва закупівлі : ДК 021 – 2015 (CVP) – 15540000-5 – Сирні продукти (твердий сир (не менше 50 % жирності), сир кисломолочний ( 9% жирності))
Очікувана вартість закупівлі : 435 500,00 грн.
ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ І ЯКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

до предмету закупівлі
ДК 021 – 2015 (CVP) – 15540000-5 – Сирні продукти
(твердий сир (не менше 50 % жирності), сир кисломолочний ( 9% жирності))


п/п Найменування предмету закупівлі,
коди відповідних класифікаторів предмета закупівлі Од. виміру Кількість
1. ДК 021 – 2015 (CVP) – 15540000-5 – Сирні продукти твердий сир (не менше 50% жирності),
ДК 021:2015: 15544000-3 - Твердий сир кг 650
2. ДК 021 – 2015 (CVP) – 15540000-5 – Сирні продукти сир кисломолочний ( 9% жирності),
ДК 021:2015: 15542200-1 - М’який сир кг 2600

Для Учасників, які братимуть участь у тендері на закупівлю ДК 021 – 2015 (CVP) – 15540000-5 – Сирні продукти (твердий сир (не менше 50 % жирності), сир кисломолочний ( 9% жирності))

Замовник визначає наступне:

Умови поставки: предмет закупівлі підлягає доставці Учасником згідно заявок Замовника партіями за адресою Замовника з дотриманням термінів його реалізації. При перевезенні предмету закупівлі Учасник зобов’язаний дотримуватися умов транспортування відповідно до Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні.
Термін придатності предмету закупівлі: на момент поставки має складати:
- сир твердий - не менше 80 %.
- сир кисломолочний – не менше 90 %.
Термін поставки: поставка предмету закупівлі здійснюється Учасником на протязі однієї доби з моменту отримання заявки від Замовника. Обсяг та частота завозу предмету закупівлі повинні бути не рідше 2-3 разів на тиждень і регулюються в залежності від терміну його реалізації та кількості відпочиваючих, які оздоровлюються в МРЦ (система замовлень).
Місце поставки: вул. Українська, 60, м. Миргород, Полтавська область.
Оплата товару: Оплату за поставлені товари буде проведено бюджетними коштами з відповідного рахунку Державної казначейської служби України. Розрахунки проводяться шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Учасника. Замовник розраховується за поставлений предмет закупівлі на умовах відстрочки платежу на термін до 30 банківських днів. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за поставлений предмет закупівлі здійснюється протягом 7 банківських днів з дня отримання бюджетного призначення на фінансування закупівлі на реєстраційний рахунок Замовника. Усі розрахунки проводяться у безготівковому вигляді за формою платіжного доручення.
Вимоги до транспортування: для транспортування предмету закупівлі повинен бути виділений спеціалізований транспорт, який повинен пройти санітарну обробку, бути чистим, в справному стані, кузов машини повинен мати гігієнічне покриття, що легко піддається мийці.
Водій – експедитор або експедитор зобов’язаний мати при собі особисту медичну книжку та спецодяг, суворо дотримуватися особистої гігієни та правил транспортування харчових продуктів.
Транспортування і зберігання предмету закупівлі повинно проводитися згідно з правилами перевезення і зберігання вантажів, що швидко псуються.
Транспортні витрати: за рахунок Учасника.
Тара, упаковка, маркування: поставка предмету закупівлі здійснюється в упаковці, придатній для його транспортування і такій, що відповідає встановленим в Україні стандартам або технічним умовам, і забезпечує, за умови належного поводження з вантажем, захищеність предмету закупівлі під час транспортування і збереження.
Маркування харчових продуктів повинно містити обов'язкову інформацію, що визначена в «Технічному регламенті щодо правил маркування харчових продуктів»
Маркування наноситься на етикетку, ярлик, поверхню споживчої або транспортної тари способом, який забезпечує чіткість читання.
Якість та безпечність предмету закупівлі: Запропонований предмет закупівлі повинен відповідати вимогам Законів України «Про якість та безпеку харчових продуктів і продовольчої сировини», «Про безпечність та якість харчових продуктів», встановленим в Україні стандартам або технічним умовам, не містити ГМО, шкідливих або небезпечних добавок, синтетичних барвників, підсилювачів смаку.
Кожна партія предмету закупівлі має супроводжуватися документами (накладними, рахунками, документами, які засвідчують якість, безпеку та походження предмету закупівлі).
Приймання товару по кількості здійснюється відповідно до товаросупровідних документів, по якості – відповідно до документу виробника, що засвідчує його якість. Приймання товару оформлюється видатковими накладними, які підписуються матеріально відповідальними особами сторін.
Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі.
№ з/п Найменування ГОСТ/ДСТУ/ТУ виробника Фасування Одиниця виміру Кіль-кість
1 сир твердий (не менше 50% жирності) Сир твердий виготовлений відповідно встановленим в Україні стандартам або технічним умовам (ДСТУ, ТУ, ГОСТ).
Сир твердий – не менше 50% жирності не повинен мати дефектів кірки сирів, а саме: осипання парафіну, загнивання, блідості, розтріскування, пліснявіння. Не повинно бути сторонніх запахів та присмаку гіркоти.
Товар не повинен містити генетично модифіковані організми (ГМО), що обов’язково відображається на етикетці маркуванням «без ГМО». Маркування тари за допомогою наклеєної паперової етикетки, на якій вказані номер ДСТУ, ТУ, ГОСТ, вага, дата розфасовки, термін реалізації, умови зберігання. вагова кг 650
2 сир кисломолочний (9 % жирності) Сир кисломолочний виготовлений відповідно встановленим в Україні стандартам або технічним умовам (ДСТУ, ТУ, ГОСТ). Сир кисломолочний повинен мати чистий кисломолочний смак і запах. Консистенція його повинна бути ніжною, однорідною, розсипчастою з незначним виділенням сироватки. Колір сиру кисломолочного – білий, може бути з рівномірним кремовим відтінком. Не допускається постачання сиру кисломолочного згірклого, запліснявілого, з тухлим і сальним присмаками, запахами нафтопродуктів, хімікатів, з сторонніми домішками, з загубленою формою (розплавлені, здуті), з порушенням герметичності упаковки. Сир кисломолочний не повинен бути мокрим і клейким.
Термін зберігання не більше 7 діб.
Товар не повинен містити генетично модифіковані організми (ГМО), що обов’язково відображається на етикетці маркуванням «без ГМО». Маркування тари за допомогою наклеєної паперової етикетки, на якій вказані номер ДСТУ, ТУ, ГОСТ, вага, дата розфасовки, термін реалізації, умови зберігання. вагова кг 2600

Товар повинен відповідати вимогам абз.4 п.2 частини першої розпорядження Кабінету Міністрів України «Про пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів» від 11.09.2014р. №829-р, згідно з яким заборонено здійснення державних закупівель товарів, робіт і послуг у юридичних осіб – резидентів Російської Федерації державної форми власності та юридичних осіб, частка статутного капіталу яких перебуває у власності Російської Федерації, а також у інших суб’єктів господарювання, що здійснюють продаж товарів, робіт і послуг походженням з російської Федерації, крім випадків, коли заміщення таких предметів закупівлі іншими неможливе, що підтверджено Міністерством економічного розвитку і торгівлі.
Категорія: Держзакупівля 2021 |
Переглядів: 20 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
МРЦ МВС України "Миргород" © 2022