Вівторок, 17.05.2022, 16:15
Вітаю Вас Guest | RSS
медичний реабілітаційний центр
МВС України "Миргород"
Меню сайту
Категорії каталога
Держзакупівля 2009 [4]
Держзакупівля 2010 [85]
Держзакупівля 2011 [149]
Держзакупівля 2012 [7]
Держзакупівля 2013 [6]
Держзакупівля 2014 [8]
Держзакупівля 2015 [18]
Держзакупівля 2016 [2]
Держзакупівля 2017 [0]
Держзакупівля 2018 [0]
Держзакупівля 2019 [0]
Держзакупівля 2020 [0]
Держзакупівля 2021 [19]
Держзакупівля 2022 [4]
Корисна інформація
Погода


Курс амереканського долара

Курс євро

Рух потягів

Форма входу
Login:
Password:
Пошук
Наші друзі
Статистика
Головна | Держзакупівля | Реєстрація | Вхід
Головна » Файли » Держзакупівлі » Держзакупівля 2022

ДК 021-2015 (CPV)15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (хліб житньо-пшеничний; хліб пшеничний)
[ ]
Назва закупівлі : ДК 021-2015 (CPV)15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (хліб житньо-пшеничний; хліб пшеничний)

Очікувана вартість закупівлі : 542`136,00 грн.
ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ І ЯКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

до предмету закупівлі
ДК 021 – 2015 (CVP) – 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (хліб житньо-пшеничний; хліб пшеничний)


п/п Найменування предмету закупівлі,
коди відповідних класифікаторів предмета закупівлі Од. виміру Кількість
1. ДК 021 – 2015 (CVP) – 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (хліб житньо-пшеничний),
ДК 021:2015: 15811100-7 - Хліб кг 4500
2. ДК 021 – 2015 (CVP) – 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
(хліб пшеничний),
ДК 021:2015: 15811100-7 - Хліб кг 17800

Для Учасників, які братимуть участь у тендері на закупівлю ДК 021 – 2015 (CVP) – 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (хліб житньо-пшеничний; хліб пшеничний) Замовник визначає наступне:

Умови поставки: предмет закупівлі підлягає доставці Учасником згідно заявок Замовника партіями за адресою Замовника з дотриманням термінів його реалізації транспортом Учасника щоденно з 07-00 год. до 11-00 год. При перевезенні предмету закупівлі Учасник зобов’язаний дотримуватися умов транспортування відповідно до Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні. Навантажувально - розвантажувальні роботи до місця передачі виконуються Учасником.

Термін придатності предмету закупівлі: на момент поставки має складати не менше 80 % від терміну зберігання, встановленого підприємством-виробником..
Місце поставки: вул.Українська, 60, м.Миргород, Полтавська область.
Оплата товару: Оплату за поставлені товари буде проведено бюджетними коштами з відповідного рахунку Державної казначейської служби України. Розрахунки проводяться шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Учасника. Замовник розраховується за поставлений предмет закупівлі на умовах відстрочки платежу на термін до 30 банківських днів. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за поставлений предмет закупівлі здійснюється протягом 7 банківських днів з дня отримання бюджетного призначення на фінансування закупівлі на реєстраційний рахунок Замовника. Усі розрахунки проводяться у безготівковому вигляді за формою платіжного доручення.
Вимоги до транспортування Перевезення товару необхідно здійснювати спеціалізованим транспортом, обладнаним згідно з вимогами ст.44 Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” (із змінами). Транспортування хліба та хлібобулочних виробів повинно здійснюватися в спеціально виділеному транспорті, із спеціально обладнаними полицями, лотками або контейнерами з метою запобігання деформації і забруднення хлібобулочних виробів.
Не допускається перевезення будь-яких інших вантажів на транспортних засобах для перевезення хліба та хлібобулочних виробів.
Водій – експедитор або експедитор зобов’язаний мати при собі особисту медичну книжку та спецодяг, суворо дотримуватися особистої гігієни та правил транспортування харчових продуктів.
Транспортні витрати: за рахунок Учасника.
Тара, упаковка, маркування: Тара та упаковка має відповідати діючим санітарним нормам і правилам. Маркування повинно містити обов’язкову інформацію, що визначена в «Технічному регламенті щодо правил маркування харчових продуктів». Маркування наноситься на етикетку, ярлик, поверхню споживчої або транспортної тари способом, який забезпечує чіткість читання.
ТОВАР відправляється в упаковці, яка відповідає вимогам встановленим до даного виду ТОВАРУ і захищає його від пошкоджень або псування під час перевезення (доставки).
Якість та безпечність предмету закупівлі: якість предмету закупівлі повинна відповідати діючим на території України державним стандартам. Предмет закупівлі не повинен містити ГМО. Кожна партія предмету закупівлі має супроводжуватися документами (накладними, рахунками, документами, які засвідчують якість, безпеку та походження предмету закупівлі).
Приймання товару по кількості здійснюється відповідно до товаросупровідних документів, по якості – відповідно до документу виробника, що засвідчує його якість. Приймання товару оформлюється видатковими накладними, які підписуються матеріально відповідальними особами сторін.
На недоброякісний товар складається акт і такий товар повертається постачальнику, Якщо поставлений товар не буде відповідати своїм якісним характеристикам, постачальник повинен замінити товар своїми силами і за свій рахунок протягом 1 календарного дня.

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі.

№ з/п Найменування Опис та характеристика товару Фасування Одиниця виміру Кіль-кість
1. хліб житньо-пшеничний Житній хліб із суміші борошна житнього обдирного та пшеничного 2 гатунку. Повинен мати цілу форму без ознак забруднення, пошкоджень (вм’ятен, деформацій). Верхняя шкоринка не повинна бути приплюснута або зморщена. Колір від світло-коричневого до коричневого, без підгорілості. Хліб повинен бути добре пропеченим, еластичним, не липким, не вологим на дотик, без грудочок та слідів поганого вимішування, а також не крихким. Смак та запах повинен бути властивий даному виду виробів, без сторонніх присмаку та запаху.
Відправляється в упаковці. вагова кг 4500
2. хліб пшеничний Пшеничний хліб із суміші борошна першого гатунку та вищого гатунку. Виробляється формовим. Повинен мати цілу форму без ознак забруднення, пошкоджень (вм’ятен, деформацій). Верхняя шкоринка не повинна бути приплюснута або зморщена. Колір від світло-коричневого до коричневого, без підгорілості. Хліб повинен бути добре пропеченим, еластичним, не липким, не вологим на дотик, без грудочок та слідів поганого вимішування, а також не крихким. Смак та запах повинен бути властивий даному виду виробів, без сторонніх присмаку та запаху.
Відправляється в упаковці. вагова кг 17800

Товар повинен відповідати вимогам абз.4 п.2 частини першої розпорядження Кабінету Міністрів України «Про пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів» від 11.09.2014р. №829-р, згідно з яким заборонено здійснення державних закупівель товарів,робіт і послуг у юридичних осіб – резидентів Російської Федерації державної форми власності та юридичних осіб, частка статутного капіталу яких перебуває у власності Російської Федерації, а також у інших суб’єктів господарювання , що здійснюють продаж товарів, робіт і послуг походженням з російської Федерації, крім випадків, коли заміщення таких предметів закупівлі іншими неможливе, що підтверджено Міністерством економічного розвитку і торгівлі.
Категорія: Держзакупівля 2022 |
Переглядів: 52 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
МРЦ МВС України "Миргород" © 2022