П'ятниця, 12.08.2022, 10:28
Вітаю Вас Гість | RSS
медичний реабілітаційний центр
МВС України "Миргород"
Меню сайту
Категорії каталога
Держзакупівля 2009 [4]
Держзакупівля 2010 [85]
Держзакупівля 2011 [149]
Держзакупівля 2012 [7]
Держзакупівля 2013 [6]
Держзакупівля 2014 [8]
Держзакупівля 2015 [18]
Держзакупівля 2016 [2]
Держзакупівля 2017 [0]
Держзакупівля 2018 [0]
Держзакупівля 2019 [0]
Держзакупівля 2020 [0]
Держзакупівля 2021 [19]
Держзакупівля 2022 [7]
Корисна інформація
Погода


Курс амереканського долара

Курс євро

Рух потягів

Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Наші друзі
Статистика
Головна | Держзакупівля | Реєстрація | Вхід
Головна » Файли » Держзакупівлі » Держзакупівля 2022

Назва закупівлі : ДК 021-2015 (CPV) 48440000-4 - Пакети програмного забезпечення для фінансового аналізу та бухгалтерського обліку (Ліцензія
[ ]
Назва закупівлі : ДК 021-2015 (CPV) 48440000-4 - Пакети програмного забезпечення для фінансового аналізу та бухгалтерського обліку (Ліцензія на технічну підтримку (Update and Support Licence User) програмного забезпечення ведення бухгалтерського обліку та звітності)
Ідентифікатор закупівлі UA-2022-07-08-000444-a

Очікувана вартість закупівлі : 159 000,00 грн.

Кількість : 2 послуги
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 37600, Україна, Полтавська область, м. Миргород, вул. Українська, 60
Кінцевий строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31.12.2022
Підстава Необхідність захисту прав інтелектуальної власності

Обгрунтування З метою належної безперебійної роботи програмного забезпечення у сфері бухгалтерського обліку і звітності, що наразі використовується, а саме комп’ютерної програми ”Програмне забезпечення ведення бухгалтерського обліку та звітності, МРЦ МВС України «Миргород» має потребу у закупівлі послуг з доступу до сервісів єдиної технічної підтримки зазначеного програмного забезпечення у вигляді відповідної ліцензії.
Технічна підтримка програмного забезпечення ведення бухгалтерського обліку та звітності здійснюється Державним підприємством «ІНФОТЕХ» в порядку визначеному Стандартами єдиної технічної підтримки програмної продукції (General terms of service), що розміщені за адресою https://infotech.gov.ua/documents, шляхом надання доступу до сервісів Єдиної технічної підтримки, які окрім іншого надають право на отримання оновлень та їх подальше налаштування, внесення змін (адаптацію, модифікацію тощо) або розробку нових серверних компонентів Комп’ютерних програм під потреби користувачів.
Державне підприємство «ІНФОТЕХ» є розробником та розповсюджувачем програмного забезпечення комп’ютерної програми «Програмне забезпечення ведення бухгалтерського обліку та звітності», що підтверджується Свідоцтвом про внесення відомостей до Реєстру виробників та розповсюджувачів програмного забезпечення серії ВР № 01985, виданого 10.04.2019 року Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.
Відповідно до Свідоцтва про реєстрацію авторського права на твір № 83118 від 26.11.2018 р., виданого Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, ДП «ІНФОТЕХ» є власником авторських майнових прав на комп’ютерну програму «Програмне забезпечення ведення бухгалтерського обліку та звітності».
Згідно довідки, виданої ДП «ІНФОТЕХ», підприємство є єдиним власником майнових прав на зазначені комп’ютерні програми, у тому числі, право на використання (постачання, відтворення, впровадження, переробку, оновлення, адаптацію, модифікацію або інше технічне обслуговування тощо) та право дозволяти їх використання, належать виключно Державному підприємству «ІНФОТЕХ» та третім особам не передавались, а відповідні правочини не укладались.
Згідно ч. 1 ст. 420 ЦК України, ч.1 ст. 8 ЗУ «Про авторські та суміжні права» об’єктами авторського права є твори у галузі науки, літератури і мистецтва, а саме, крім іншого, комп'ютерні програми, компіляції даних (бази даних).
У відповідності до ст. 18 ЗУ «Про авторські та суміжні права» комп’ютерні програми охороняються як літературні твори. Така охорона поширюється на комп’ютерні програми незалежно від способу чи форми їх вираження.
Частинами 1, 3 ст.15 ЗУ «Про авторські та суміжні права» передбачено, що до майнових прав автора (чи іншої особи, яка має авторське право) належать:
а) виключне право на використання твору;
б) виключне право на дозвіл або заборону використання твору іншими особами.
Виключне право автора (чи іншої особи, яка має авторське право) на дозвіл чи заборону використання твору іншими особами дає йому право дозволяти або забороняти, в тому числі, відтворення творів; переробки, адаптації, аранжування та інші подібні зміни творів. Цей перелік не є вичерпним.
Враховуючи те, що Державне підприємство «ІНФОТЕХ» є єдиним виконавцем з надання послуг з доступу до сервісів єдиної технічної підтримки комп’ютерної програми «Програмне забезпечення ведення бухгалтерського обліку та звітності», запланована закупівля характеризується відсутністю конкурентоспроможних пропозицій з причин необхідності захисту прав інтелектуальної власності на програмне забезпечення.
Враховуючи вищенаведене, з метою запобігання в подальшому несумісності існуючих технічних та програмних рішень, що застосовуються в діяльності МРЦ МВС України «Миргород» з технічними та програмними рішеннями, що можуть бути запропоновані іншими учасниками, керуючись Експертним висновком № 18-22 від 21.02.22, виданого Науково-дослідним центром судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України, підтверджується наявність підстав для застосування переговорної процедури закупівлі за CPV-кодом ДК 021:2015 - «48440000-4 – Пакети програмного забезпечення для фінансового аналізу та бухгалтерського обліку» відповідно до умов ч. 2 п. 2 ст. 40 ЗУ «Про публічні закупівлі», зокрема: якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з випадків, а саме: «існує необхідність захисту прав інтелектуальної власності».

Процедура закупівлі Переговорна процедура
Категорія: Держзакупівля 2022 |
Переглядів: 21 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
МРЦ МВС України "Миргород" © 2022