П'ятниця, 12.08.2022, 10:26
Вітаю Вас Гість | RSS
медичний реабілітаційний центр
МВС України "Миргород"
Меню сайту
Категорії каталога
Файли [11]
Корисна інформація
Погода


Курс амереканського долара

Курс євро

Рух потягів

Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Наші друзі
Статистика
Головна | Держзакупівля | Реєстрація | Вхід
Головна » Файли » Запобігання корупції » Файли

Звіт про виконання заходів відповідно до положень Антикорупційної програми за 2020 рік
[ Викачати з сервера (1.92 Mb) ]
Направляємо інформацію про стан виконання заходів відповідно до положень Антикорупційної програми Медичного реабілітаційного центру МВС України «Миргород» на 2020-2022 роки за 2020 рік:

1) Проведено анонімне анкетування співробітників Медичного реабілітаційного центру МВС України «Миргород» для визначення найбільш вразливих до корупції функцій/процесів.

2) З метою всебічного та об’єктивного опрацювання питання корупційних ризиків, комісією з питань запобігання корупції Медичного реабілітаційного центру МВС України «Миргород» ( до складу комісії включено заступника начальника з медичних питань, завідувача відділення відновного лікування, головну медичну сестру, лікаря УЗД, юрисконсульта, бухгалтера) проведено захід з виявлення корупційних ризиків у діяльності установи, а саме, керуючись Методологією оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади що затверджено рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02.12.2016 року №126, Посібником з оцінки корупційних ризиків та розробки планів протидії корупції, що розроблений у рамках реалізації Програми розвитку фінансового сектору та розміщений на офіційному веб-сайті МВС, проаналізовано потенційні корупційні ризики, що можуть виникати при діяльності у станови та затверджено перелік процесів в Медичному реабілітаційному центрі МВС України «Миргород» А саме: Управління матеріальними ресурсами, Управління фінансами; публічні закупівлі; організація роботи із запобігання та виявлення корупції; управління персоналом; проведення реабілітаційного лікування для яких необхідно провести оцінку корупційних ризиків.

За результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності Медичного реабілітаційного центру МВС України «Миргород» підготовлено:
- опис ідентифікованих корупційних ризиків у її діяльності, чинники корупційних ризиків та можливі наслідки корупційного правопорушення чи правопорушення, пов’язаного з корупцією (Додаток 1 до Антикорупційної програми Медичного реабілітаційного центру МВС України «Миргород» на 2020-2022 рр.);

- таблиця оцінених корупційних ризиків та заходів щодо їх усунення ( Додаток 2 Медичного реабілітаційного центру МВС України «Миргород» на 2020-2022 рр.);

3) Погоджено з Управлінням запобіганням корупції та проведення люстрації МВС України та затверджено розроблену власну Антикорупційну програму Медичного реабілітаційного центру МВС України «Миргород» на 2020-2022 роки.

4) Поновлено інформацію на сайті Медичного реабілітаційного центру МВС України «Миргород» www.mrcmirgorod.com.ua

5) Проведені раптові комісійні перевірки щодо недопущення виникнення корупційних проявів пов’язаних з наданням платних послуг.

6) Уповноваженою особою з питань запобігання корупції Медичного реабілітаційного центру МВС України «Миргород» та головним бухгалтером закладу прийнято участь у нараді семінарів з уповноваженими з питань запобігання корупції центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України черех Міністра внутрішніх справ, Національної гвардії України. Територіальних органів з надання сервісних послуг МВС, закладів, установ і підприємств що належать до сфери управління МВС, який проходив на базі НАВС у м.Києві 07 лютого 2020 року. Інформацію доведено до співробітників закладу.

7)У червні 2020 року головним бухгалтером закладу та начальником Медичного реабілітаційного центру МВС України «Миргород» на базі Харківського Національного університету Внутрішніх справ пройдено дистанційне навчання з питань запобігання корупції.

8) Здійснено аналіз виконання Антикорупційної програми МРЦ за 2019 рік та підведено підсумки роботи.

9)Здійснено аналіз виконання Антикорупційної програми Медичного реабілітаційного центру МВС України «Миргород» за І півріччя 2020 року.

10) Заходи Додатку 2 до Антикорупційної програми МВС (заходи із запобігання і протидії корупції у системі МВС, навчальні заходи та заходи з поширення інформації щодо програми Антикорупційного спрямування. Очікування результати», які підлягали виконанню закладами охорони здоров’я, що належать до сфери управління МВС у 2020 року:
- п.п. 4 п. 3 розділу IV – забезпечено всебічне інформування щодо надання медичних послуг, тарифи на дані послуги.
Категорія: Файли |
Переглядів: 20 | Завантажень: 10 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
МРЦ МВС України "Миргород" © 2022