Субота, 25.06.2022, 03:03
Вітаю Вас Guest | RSS
медичний реабілітаційний центр
МВС України "Миргород"
Меню сайту
Категорії каталога
Миргород [25]
Корисна інформація
Погода


Курс амереканського долара

Курс євро

Рух потягів

Форма входу
Login:
Password:
Пошук
Наші друзі
Статистика
Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід
Головна » Статті » Миргород

Художня самодіяльність
Доброго дня всім шановним читачам «Прапора перемоги». Вже вкотре мені хочеться розповісти про працьовитий, дружний і одночасно талановитий колектив Медичного реабілітаційного центру МВС України «Миргород».
Чому? Мабуть, тому, що роки моєї основної, а особливо громадської роботи навчили мене цінувати любов, повагу, добро, співчуття, милосердя. І не тільки цінувати це в інших людях, а в першу чергу, виробляти в собі. То ж, спостерігаючи за здобутками колективу МРЦ, можна сказати: «Люди на своєму місці». Але особливо не перестають приємно вражати учасники художньої самодіяльності.
Відпрацювавши з 8-ої години ранку на своїх робочих місцях, вони знаходять у собі сили і бажання дарувати відпочиваючим радість і гарний настрій .
23 липня я знову була глядачем концерту на тему «Ми бажаєм щастя вам» і вже в котрий раз зрозуміла: яку велику допомогу до фізичного оздоровлення відпочиваючих дарують самодіяльні артисти.
У концерті було все: і жіночий хор, і пісні ( у виконанні солістів: Олени Курінної, Олени Левошко, Ірини Недбайло, Світлани Голуб та Володимира Сінельника), інтермедії (де ролі грали Людмила Шара, Світлана Шевченко, Катерина Стригуль, Надія Звінчук), професійне виконання танців Світланою Ночною, майстерна гра музичного керівника – Павла Кравченка.
Концерт «пройшов» на одному диханні: все продумано, підібрано і сплановано на високому професійному рівні. В цьому велика заслуга художнього керівника – Ірини Бітун.
Особливо хвилюючим у концерті був момент, коли ведуча оголосила солістку концерту Надію Савівну Гребінченко. А річ у тім, що ця жінка 27 років пропрацювала в санаторії і 27 років вона своїм співом несла людям радість. Вона – лікар-лаборант, професіонал в роботі і майстер високого класу у виконанні пісень.
Для Надії Савівни цей концерт був особливий, з відтінком болючого щему; замішаний на сумові, бо він – останній на сцені МРЦ. Учасники художньої самодіяльності вручили солістці квіти, подарунок, а найголовніше – сказали багато теплих слів подяки.
Надія Савівна глядачам подарувала свою улюблену пісню «Осінь мого життя». Присутнім чоловікам – «Пане полковнику». У багатьох на очах бриніли сльози, лунали вигуки «Браво» та «Біс» - відпочиваючі люблять Надію Савівну. Її ласкаво, з любов’ю називають українською Зикіною, другою Раїсою Кириченко. А ще жалкують, що вона вирішила піти на заслужений відпочинок. Але в житті усе має і початок, і кінець.
Хочеться сказати кілька слів і про іншу людину, яка, на перший погляд, ніби-то прямого відношення до концерту і не має, але це тільки так здається… Крім високої виконавської майстерності, артисти повинні мати бездоганний зовнішній вигляд, який дає можливість створити прекрасний настрій, що передається, звичайно, глядачам. І в першу чергу – це зачіска. Так от цю красу жінкам допомагає створити майстер – перукар - Шапошник Людмила.
Отож, того дня ми побували в світі прекрасного, яке створили всі разом: і учасники художньої самодіяльності, і люди, які їм допомагали, і керівництво МРЦ, і звичайно ж, - організатори.
То ж хочеться побажати усім: не залишайтесь байдужими, а живіть, творіть і йдіть уперед, досягайте ще вищих вершин прекрасного. Бо в цьому– ГЛИБОКИЙ ЗМІСТ ЖИТТЯ.
А тепер хочеться передати враження відпочиваючих.
Дернова Т.В., м.Київ:
- Від відпочиваючих чула не один раз, що в МРЦ існує художня самодіяльність. Дуже сподобався їм концерт минулого року, присвячений Дню Незалежності України. Ми з чоловіком вирішили, що, як трапиться нагода обов’язково побуваємо.
Концерт цього року сподобався. Дуже приємно, що сьогодні є ще такі установи, де жива художня самодіяльність, поряд з естрадою не забувається українська народна пісня.
Коли Надія Савівна Гребінченко заспівала пісню із репертуару Раїси Кириченко, відчулося, що всім присутнім у залі, було дуже приємно, що народ не забуває і не забуде, підкреслюю, і не забуде велику співачку і її пісні.
А ще в мене склалося таке враження, що Надія Савівна піде на відпочинок з основної роботи, але не зможе залишити зовсім колектив художньої самодіяльності. Хоч інколи буде прикрашати сцену. Недарма ж так багато часу було проведено разом.
Ковальова Н.Й., м.Одеса:
- Відвідала концерт художньої самодіяльності колективу Медичного реабілітаційного центру МВС України «Миргород». Увесь час зі сцени йшло таке тепло, добро, щирість людей, які виступали. Я живу в російськомовному регіоні, але дуже люблю українську мову, українські пісні. Приємно було чути не тільки народні, але й сучасні українські пісні. Взагалі враження дуже приємне. Велике спасибі усім: і учасникам художньої самодіяльності, і керівництву МРЦ, і , звичайно ж, організаторам концерту.
Владика Л. М., м.Київ:
- Дуже хороший концерт. В кожну пісню, в кожний номер учасники вкладали свою душу і постаралися донести до відпочиваючих і передати їм свою любов.
Жарковська І. В., м.Харків:
- Спасибі за прекрасний концерт, за масу позитивних емоцій. Коли бачиш, з яким піднесенням виступають працівники МРЦ, скільки душі вони вкладають у кожну пісню, самій хочеться заспівати від щастя!

Олександра РУЖИЛЕНКО

Джерело: http://Газета "Прапор перемоги"

Категорія: Миргород | Додав: volanaOK (29.07.2009)
Переглядів: 2990 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
МРЦ МВС України "Миргород" © 2022