Субота, 25.06.2022, 03:15
Вітаю Вас Guest | RSS
медичний реабілітаційний центр
МВС України "Миргород"
Меню сайту
Категорії каталога
Миргород [25]
Корисна інформація
Погода


Курс амереканського долара

Курс євро

Рух потягів

Форма входу
Login:
Password:
Пошук
Наші друзі
Статистика
Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід
Головна » Статті » Миргород

Фітобар
"Потрібний, як повітря", - прийнято говорити про щось надзвичайно необхідному, без чого, на нашу думку, зовсім неможливо вижити. А тим часом, мало хто замислюється над тим, наскільки ці слова точні у своєму прямому, а не переносному значенні.

Тільки вдумайся: без їжі людина може обходитися тижнями, без води — днями, а от без кисню вже через кілька хвилин більшість кліток твого організму гине. Тому цілком закономірно, що в наш час кисень навчилися використати практично на всіх етапах оздоровчо-відбудовного ланцюга.


Запаси кисню в атмосфері постійно витрачаються, а над їхнім поповненням невпинно трудяться зелені рослини і фітопланктон морів і океанів. Усілякі досягнення цивілізації сприяють зниженню рівня кисню в атмосфері.

"Ну і як це відбивається конкретно на мені?" – запитаєте ви й будете зовсім праві. Вся справа в тому, що без кисню людина не може не тільки дихати. Цей газ становить основу практично всіх життєво важливих процесів.

Недолік кисню в організмі провокує нервове виснаження, безсоння, зниження активності, бронхо-легеневі й онкологічні захворювання й навіть ожиріння. Саме тому за всіх часів люди шукали альтернативні способи збагачення організму киснем.


Згадайте хоча б забавну запашну і їстівну піну зі свого дитинства, що продавалася
в аптеках і фітобарах різних санаторіїв. Про її чудодійні властивості складалися легенди, і не дивно, що в столітті, що наступило, кисневі коктейлі знову ввійшли в моду.


Кисневі коктейлі мають двояку дію. Однією складовою сприятливого впливу є дія кисню, другою складовою дії - є дія того настою, на якому приготовляють кисневий коктейль.


Наприклад, кисень, що потрапляє із коктейлем в шлунково-кишковий тракт поліпшує обмін речовин в організмі, поліпшує функцію печінки, серця, легень, нирок. Тому кисневий коктейль добре допомагає при токсикозах вагітності, при ожирінні, при різних хронічних інтоксикаціях організму, при хронічній серцевій та дихальній недостатності, при печінковій недостатності.


Кисневі коктейлі вживають для попередження передчасного старіння. Ця солодкувата піна, створена на основі екстракту шипшини й аскорбінової кислоти, має воістину унікальні цілющі властивості. Одна порція такого коктейлю заміняє багатогодинні прогулянки на свіжому повітрі.

Кисневий коктейль – це піна. Цю піну треба їсти ложкою. Вона містить дуже багато кисню, який зцілює. Окрім того, зцілюють й настої трав, на основі яких робиться кисневий коктейль.
Категорія: Миргород | Додав: volanaOK (05.03.2009)
Переглядів: 2169 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
МРЦ МВС України "Миргород" © 2022