Понеділок, 17.01.2022, 09:43
Вітаю Вас Гість | RSS
медичний реабілітаційний центр
МВС України "Миргород"
Меню сайту
Категорії каталога
Миргород [25]
Корисна інформація
Погода


Курс амереканського долара

Курс євро

Рух потягів

Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Наші друзі
Статистика
Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід
Головна » Статті » Миргород

Хронічний гастрит зі зниженою секреторною функцією
Хронічний гастрит зі зниженою секреторною функцією шлунку.

Автор - Звягінцев О.М.,
лікар-ендоскопіст

Хронічний гастрит виявляється хронічним запаленням, атрофічними змінами слизової оболонки шлунку, його секреторної недостатності, вираженими в різному ступені. Захворювання поширене, що становить в структурі хвороб органів травлення близько 35%, а через захворювання шлунку 80-85%.
Хронічний гастрит розвивається під впливом різних чинників: інфекції (Helicobacter pylori) вживання гострої, гарячої грубої їжі, погане розжовування, вживання міцних алкогольних напоїв, паління і генетичне наслідування та інші.
У хворого на хронічний гастрит зі зниженою секреторною функцією шлунку виникають такі скарги: зниження апетиту, нудота вранці, відрижка повітрям, бурчання і переливання в животі, закріпи або проноси. При тривалому перебігу захворювання — схуднення, поява супутніх хвороб: кишковий дисбактеріоз, панкреатит, холецистит та інші.
Для обстеження хворих застосовується рентгенологічне, гастрофіброскопічне дослідження, дуоденальне зондування, дослідження шлункового соку, УЗД органів черевної порожнини, клінічне та біохімічне дослідження.
Лікування хворих на хронічний гастрит зі зниженою секреторною функцією шлунку починається з дієти, яка потрібна бути з повноцінним вмістом білків, жирів та вуглеводів.
Виключаються: копчені продукти, жирні сорти риби, м’яса (гуси, качки), бобові (горох, квасоля), овочі з грубою клітчаткою (огірки, редька та інші).
Забороняється вживання спиртних напоїв, паління.
Для лікування застосовується лікувально-мінеральні води, чаї з відварами лікарських рослин, фізіотерапевтичним та медикаментозним лікуванням.
В Медичному реабілітаційному центрі МВС України “Миргород” надаються всі умови для обстеження та лікування на хронічний гастрит зі зниженою секреторною функцією шлунку.
Проводиться: фіброгастроскопія, ректороманоскопія, визначення секреторної функції шлунку, дуоденальне зондування, УЗД черевної порожнини, клінічні та біохімічні дослідження.
Призначається широкий вибір дієт, відповідно захворювання шлунково-кишкового тракту та супутніх захворювань.
Одним із головних факторів лікування є призначення прийому унікальної цілющої Миргородської мінеральної води.
Застосовуються чаї з відваром лікарських рослин, кисневі коктейлі, фізіотерапевтичне лікування, при необхідності медикаментозне лікування.

Категорія: Миргород | Додав: volanaOK (24.02.2010)
Переглядів: 3514 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
МРЦ МВС України "Миргород" © 2022