П'ятниця, 20.05.2022, 19:23
Вітаю Вас Guest | RSS
медичний реабілітаційний центр
МВС України "Миргород"
Меню сайту
Категорії каталога
Миргород [25]
Корисна інформація
Погода


Курс амереканського долара

Курс євро

Рух потягів

Форма входу
Login:
Password:
Пошук
Наші друзі
Статистика
Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід
Головна » Статті » Миргород

Лікування у Миргороді .... і в "Миргороді"
Місто Миргород відоме здавен: тут народжувались, жили й творили письменники та поети, художники й гончарі, які стали гордістю не лише Миргородщини, а й усієї України.
Майже сто років тому лікар Іван Зубковський уперше довів лікувальні властивості миргородської води. І саме тоді місто набуло нової слави.
Зараз Миргород – перлина українських курортів. А миргородську мінеральну воду, яку можна зустріти на полицях магазинів майже всіх країн світу, по праву називають королевою мінеральних вод України.
Більше 90 років джерела Миргорода дають цілющу воду, і за цей час не змінювався ні її хімічний склад, ні температура.
Властивості цієї води докладно описані в багатьох спеціальних виданнях і дозволяють віднести її до кращих мінеральних вод світу. Порядок прийому мінеральної води призначає лікар у залежності від головного захворювання, стадії і фази хвороби, що супроводжують недуг, загального стану, індивідуальних особливостей організму і відпрацьованих методик
Минуло більше 30 років з тих пір, коли на березі Хоролу виріс санаторій «Миргород» Міністерства внутрішніх справ УРСР. Цей заклад відчинив свої двері перед першими відпочиваючими 25 грудня 1981 року.
32 роки… Багато це чи мало? Стосовно санаторію, звичайно ж небагато. Але це був славний шлях. Шлях утвердження в системі лікувальних закладів і водночас вагомих трудових здобутків.
Невдовзі після офіційного відкриття санаторію тут з’явилися новий 3-поверховий лікувально-діагностичний комплекс з залом лікувальної фізкультури, новими лікувально-діагностичними кабінетами, новим кіноконцертним залом та іншими приміщеннями.
Вміла і продумана організація культурно-масової роботи, концерти місцевої художньої самодіяльності можуть позмагатися з будь-яким професійним колективом.
До Ваших послуг завжди зала лікувальної фізкультури, спортивні дитячі майданчики, прокат човнів, катамаранів та спортивного інвентарю, танцювальна й кіноконцертна зали, бібліотека, більярд, телефони міжміського зв’язку, платна автостоянка під охороною, перукарня, косметологічний кабінет, кафе-бар.
Наша оздоровниця, посідає одне з гідних місць серед інших лікувально-оздоровчих закладів системи МВС, а в частині свого визначення та значення, серед санаторіїв Миргорода займає позиції середнього рівня, а по деяких із них – є лідером.
І першою з них, це є професійний колектив. Працівники віддані своїй справі, вміло, розумно, чесно і достатньо наполегливо виконують свої обов’язки. Сьогодні у цьому колективі панує принцип і дух колективізму і взаєморозуміння між керівництвом і колективом .
Враховуючи цей фактор з часу призначення на посаду нового начальника МРЦ Чорнобая Анатолія Миколайовича, з липня 2007 року вдалося стабілізувати та покращити результати роботи.
З року в рік санаторій поповнювався новою лікувально-діагностичною апаратурою та освоювалися нові методики лікування і оздоровлення відпочиваючих.
За ці роки колектив санаторію досяг високої культури обслуговування відпочиваючих, де уміло організовано лікувально-діагностичний процес працівників МВС та членів їх сімей.
Постійні пошуки нових методів оздоровлення.
Основа цього – злагода і взаємоповага всіх ланцюгів колективу, який працює в цей час – від керівника до рядових працівників.
Колектив прикладає всі можливі зусилля для покращення лікування та реабілітації в умовах МРЦ „Миргород” МВС України співробітників органів внутрішніх справ, членів їх сімей, пенсіонерів ОВС, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, учасників бойових дій, інвалідів усіх категорій та інших громадян.
Не зважаючи на труднощі і фінансову кризу колектив МРЦ за рахунок спеціального фонду та благодійних внесків продовжує поліпшення санаторно-курортного лікування, поліпшення матеріально-технічної бази, проведення поточних ремонтів, придбання обладнання, матеріалів, організацію належного харчування не тільки осіб, які придбали комерційні путівки, а також співробітників МВС України.
За європейськими стандартами відремонтовано та укомплектовано новими меблями 14 спальних номерів.
Завдяки ініціативі Чорнобая А. М. відкрито цех тротуарної плитки, продукція якого повністю оновила територію, покращився її естетичний вигляд та ландшафт.
Територія оздоблюється в українському національному стилі: встановлені декоративні фігури гоголівських героїв, які вирізьблені з дерева, будівлі малих архітектурних форм, що покращують дизайн закладу.
Колектив не припиняє зусиль, щодо створення умов для гарного і якісного оздоровлення працівників МВС та членів їх сімей, людей, які мають можливість придбати путівки за власні кошти.
Для покращення побутового обслуговування відпочиваючих планується:
- переобладнання кімнат “розпашонок” на номери поліпшеного проживання;
- планується облаштування додаткових номерів “люкс”;
- заміна застарілого медичного обладнання;
- здійснення поточних ремонтів виробничих, побутових приміщень, інженерних комунікацій та обладнання;
Приймаючи щорічно тисячі людей, які приїхали на лікування, оздоровлення та відпочинок, колектив віддає всім частинку свого тепла і любові.
Цього заслуговують правоохоронці та їхні сім’ї, ветерани органів і військ МВС, які не шкодували і не шкодують сил, здоров’я і навіть життя заради щастя і спокою українського народу.
Наступною позицією лідерства медичного закладу є раціональне повноцінне харчування.
Не дивлячись на високі ціни продуктів, відмінно налагоджено харчування відпочиваючих – страви смачні, калорійні і різноманітні.
Забезпечення належного рівня харчування, шляхом придбання якісних продуктів харчування, використання їх з урахуванням термінів зберігання, якісного приготування страв та етичного обслуговування осіб, які перебувають в МРЦ. Завдяки колективу працівників їдальні, які вкладають в приготування страв все своє вміння, любов та доброту, меню підбирається так, що задовольнить всі смаки, навіть самих вимогливих відпочиваючих. Харчування в МРЦ відзначається своєю різноманітністю та з урахування дієтичних вимог. І тому постійно від осіб, які перебувають на лікуванні та відпочинку надходять подяки колективу харчоблоку (кухарям, офіціантам, кухонним працівникам) за їх сумлінну працю.
Позитивною позицією для санаторію «Миргород» є те, що він єдиний з усіх інших санаторіїв міста Миргорода розташований, у мальовничому райському куточку міста, подалі від міського шуму автотранспорту та промисловості. І це постійно відмічають відпочиваючі, які приїжджають з великих міст, щоб помилувати первозданною природою, подихати чистим повітрям, порибалити та послухати спів птахів.

Запрошуємо Вас відвідати наш благословенний куточок Миргородщини – МРЦ «Миргород» МВС України.
Ми пропонуємо провести свою відпустку на цій благодатній землі, колектив МРЦ упевнений, що наш заклад стане для Вас джерелом здоров'я, місцем прекрасного відпочинку, незабутніх зустрічей і вражень...
Праця наших працівників гідна пошани і ми пишаємося тим, що відпочиваючі, які отримали в нашому санаторії лікування та реабілітацію, залишають позитивні і вдячні відгуки про наш колектив.
Уважні, доброзичливі, професійні працівники, повноцінне медичне забезпечення, гарна квітуча природа, надзвичайно смачне і калорійне харчування, цілюща мінеральна вода – все це робить приємним, корисним для здоров’я та незабутнім відпочинок у нашому санаторії. Він працює цілорічно і завжди радий вітати Вас у своїх стінах.
Від нас Ви залишите в своєму серці красу і щедрість миргородської землі, ніколи не забудете її чудову природу, тепле ставлення та увагу всього персоналу нашого медичного закладу, гарний настрій та добре здоров’я.
Категорія: Миргород | Додав: volanaOK (14.05.2013)
Переглядів: 2893 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
МРЦ МВС України "Миргород" © 2022